0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Japan
J League
Kawasaki Frontale
۰
۴
Shonan Bellmare
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
۲
۰
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۴:۳۰
Kashima Antlers
۴
۴
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۱
۰
Avispa Fukuoka
inprogress
۱۵:۰۰
Vissel Kobe
۰
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۶
Kashiwa Reysol
inprogress
۱۴:۳۰
Cerezo Osaka
۲
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-pulse
۰
۳
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group C
Santos FC Sao Paulo
۱
۱
Banfield
Finished
۰۲:۴۵
Union La Calera
۳
۲
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۲:۴۵
Iceland
4. Deild
KA Asvellir
۱
۲
RB Keflavik
Finished
۰۰:۳۰
Ulfarnir
۴
۲
Skautafelag Reykjavikur
Finished
۰۰:۳۰
Republic of Korea
FA Cup
Gyeongnam FC
۰
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۳۰
FC Seoul
۳
۱
Jeju United
inprogress
۱۵:۰۰
Suwon Samsung Bluewings
۲
۰
Gangwon FC
Finished
۱۴:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۲
Busan Transport Corp
inprogress
۱۴:۳۰
Bucheon FC 1995
۲
۱
Gwangju FC
Finished
۱۴:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۱
۰
Ulsan Citizen
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۲
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۴:۳۰
Daejeon Korail
۳
۳
Daegu FC
inprogress
۱۴:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group F
LDU Quito
۱
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۵:۰۰
Defensa y Justicia
۰
۲
CD Antofagasta
Finished
۰۵:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group C
Club Nacional de Montevideo
۳
۰
Bragantino Red Bull
Finished
۰۲:۴۵
Velez Sarsfield
۴
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۴۵
South America
Copa Sudamericana Group E
Independiente Medellin
۱
۱
Guairena FC
Finished
۰۵:۰۰
Internacional RS
۵
۱
Club 9 de Octubre
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Campeonato Brasileiro B
Sport Club do Recife
۰
۰
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۲:۳۰
AA Ponte Preta
۰
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۵:۰۰
Iran
Persian Gulf Pro League
Naft Masjed Soleyman
۰
۰
Sanat Naft
Finished
۲۰:۰۰
Japan
J2 League
Montedio Yamagata
۱
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۴:۳۰
V-Varen Nagasaki
۰
۲
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
Grulla Morioka
۱
۳
Yokohama FC
Finished
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۱
Tokushima Vortis
inprogress
۱۵:۰۰
Vegalta Sendai
۰
۰
Fagiano Okayama
Finished
۱۴:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۲
۳
Roasso Kumamoto
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۱
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۴:۳۰
Tochigi SC
۱
۰
Machida Zelvia
Finished
۱۴:۳۰
Omiya Ardija
۱
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۳
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
Mito HollyHock
۰
۳
Albirex Niigata
Finished
۱۴:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group H
Universidad Catolica
۰
۱
Talleres de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CR Flamengo RJ
۲
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۵:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group A
Palmeiras
۴
۱
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۵:۰۰
Emelec Guayaquil
۷
۰
Independiente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Goztepe SK U19
۱
۱
Hatayspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Istanbul Basaksehir FK U19
۳
۲
Kayserispor U19
Finished
۱۴:۳۰
Galatasaray U19
۴
۱
Besiktas JK U19
Finished
۱۴:۳۰
Fenerbahce SK U19
۰
۰
Sivasspor U19
inprogress
۱۵:۳۰
Eyupspor U19
۳
۱
Bursaspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Tuzlaspor U19
۰
۱
Umraniyespor U19
Finished
۱۳:۳۰
Honduras
Reserve League
CD Vida Reserves
۲
۰
CD Victoria La Ceiba Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۰
Honduras Progreso Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Cooks Hill United
۵
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۳:۳۰
Broadmeadow Magic
-
-
Weston Workers
Abandoned
۱۳:۳۰
Australia
FFA Cup
Northern Tigers
۶
۱
Manly United FC
Finished
۱۳:۰۰
Pine Hills
۰
۰
Logan Lightning
inprogress
۱۴:۰۰
Mitchelton FC
۰
۰
Sunshine Coast Wanderers
Cancelled
۱۴:۰۰
Sydney United
۱
۰
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۴:۰۰
Japan
J3 League
Gainare Tottori
۱
۲
Ehime FC
Finished
۱۴:۰۰
Iceland
Iceland Cup
Dalvik/Reynir
۲
۰
Thor Akureyri
Finished
۰۰:۱۵
Malaysia
U19 Cup
Sabah U19
۲
۰
Sarawak U19
Finished
۱۲:۴۵
Kuala Lumpur FA U19
۱
۳
Johor Darul Takzim U19
Finished
۱۳:۱۵
Tanzania
Premier League
Mbeya Kwanza FC
۰
۰
Kagera Sugar
inprogress
۱۵:۳۰
Polisi Tanzania FC
-
-
Mtibwa Sugar
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
World
Friendly Club Matches
A League All Stars
۲
۳
FC Barcelona
inprogress
۱۴:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Cockburn City
۰
۰
Gwelup Croatia SC
inprogress
۱۶:۰۰
Balcatta
۰
۱
Stirling Lions
inprogress
۱۵:۳۰
Mongolia
2nd League
Alliance
۲
۲
Khukh Arslanguud
Finished
۱۴:۰۰
United States
USL League Two
South Georgia Tormenta FC II
۱
۱
Asheville City
Finished
۰۴:۰۰
East Atlanta FC
۱
۳
SC United Bantams
Finished
۰۴:۰۰
West Chester United
۳
۲
Real Central New Jersey
Finished
۰۴:۰۰
FC Florida U23
۰
۰
FC Weston
inprogress
۲۳:۳۰
Armenia
Premier League
FC Van Charencavan
۲
۱
Noravank
Finished
۱۴:۳۰
FC Noah Artsakh
۱
۰
FC Urartu Banants Yerevan
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
Tasmania Super League Women
Kingborough Lions (W)
۲
۶
Clarence Zebras (W)
Finished
۱۳:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۲
۰
Independiente FBC
Finished
۰۳:۰۰
India
Chennai Senior Division
Hindustan Eagles
۰
۱
Arrows FC
inprogress
۱۵:۰۰
Thailand
League Cup
Chonburi FC
۰
۰
Prachuap FC
inprogress
۱۵:۳۰
Buriram United FC
۰
۰
Chiangrai United FC
inprogress
۱۶:۳۰
Cameroon
Championship Women
Lekie Filles FC (W)
۱
۰
Renaissance de Figuil (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Eclair de Saa (W)
۰
۰
Caiman Filles Douala (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Russia
Premier League
Energiya Khabarovsk
۱
۰
FK Khimki
Finished
۱۴:۰۰
Italy
Serie D, Girone G
ASD Carbonia Calcio
۰
۰
ASD Gladiator
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
U19 Elite League
FK Bodo/Glimt U19
۱
۱
Tromso U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
United States
USL Championship
New Mexico United
۷
۰
Phoenix Rising
Finished
۰۵:۳۰
Canada
Championship
HFX Wanderers FC
۱
۲
Toronto FC
Finished
۰۲:۳۰
Bangladesh
Championship League
Uttara FC
-
-
Azampur FC Uttara
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Slovakia
3. Liga
PSC Pezinok
۰
۰
SK Bernolakovo
Interrupted
۲۰:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
Guayaquil SC
۲
۲
El Nacional Quito
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Campeonato U20 Women - 80 Mins Play
Gremio RS U20 (W)
۱
۱
Sao Paulo U20 (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Canada
Canadian Premier League
Pacific FC
۲
۳
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
Romania
Romanian Cup Women
CFF Olimpia Cluj (W)
۶
۱
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
Finished
۱۲:۳۰
Cambodia
Cup
Phnom Penh Galaxy FC
۲
۰
Rithisen
Finished
۱۲:۳۰
Lithuania
LFF Cup
BFA Vilnius
۰
۴
FC Hegelmann Litauen Kaunas
inprogress
۱۵:۳۰
Kenya
National Super League
Muranga Seal
۰
۰
Naivas FC
inprogress
۱۶:۳۰